PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 554
oceny
5,9 10 1 27554
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

Gładka i prosta fabuła bez prób głębszego przekazu- ma być śmiesznie i jest cały czas, a momentami można boki zrywać. Film od początku do końca jest przewidywalny, ale nie jest to wada, a wręcz zaleta, gdyż dzięki temu łatwo wczuć się w klimat i dobrze się bawić. Nie jest to ambitna komedia, ale przyjemny pastisz filmów o dochodzeniu do sukcesu. Szukasz filmu na odstresowanie? Oto on ;)

ocenił(a) film na 10
simonwariat

Dałbym 11 ale nie można :))

simonwariat

Zgadzam się z tym co napisałeś. Film bardzo przyjemnie się ogląda. Troch głupkowaty film ale warto obejrzeć i na pewno są ludzie co myją włosy szamponem dla koni na zgniłym zachodzie :)

ocenił(a) film na 8
simonwariat

Piękna recenzja ;) Krótko mówiąc: jest to zwyczajna, śmieszna komedia.

ocenił(a) film na 9
simonwariat

Świetna komedia. Dziś będę ją oglądał poraz trzeci...

ocenił(a) film na 10
simonwariat

ten film się nie nudzi, prawdopodobnie moja ocena się nie liczy, bo w przypadku Ferrella moja ocena jest z góry wiadoma, miłość i te sprawy :)

ocenił(a) film na 9
simonwariat

Zgadzam się :) poza tym to film, który można oglądać wiele razy :)

ocenił(a) film na 9
simonwariat

Zgadzam się!!! Jak byłem naście lat młodszy oglądałem różne filmidła sportowe typu 'Potężne Kaczory"z Emilio Estevezem,o piłkarzach nożnych był taki jeden ze Stevem Gutenbergiem i inne
Schemat:
1.Banda nieudaczników gra mecz w którym nie wychodzą nawet najprostsze zagrania.Rywalem jest zespół mistrzów i skończonych kompletnych chamów!
2.Przychodzi trener "wybawienie" i wali tekst coś w rodzaju "uwierzcie w siebie zdobędziecie mistrzostwo".
3.Dochodzą byli nieudacznicy do wielkiego finału!
4.Finał w ostatniej sekundzie po dramatycznym i trochę śmiesznym meczu wygrywają z nieskończonymi chamami(nie raz największy z największych nieudaczników w druzynie staje sie bohaterem ostatniej sekundy meczu).
Po paru latach stwierdziłem że straciłem tylko czas na oglądanie takich badziewów.W tym filmie punkt 1

ocenił(a) film na 9
dzonydep

Dokończenie(przyp. nacisnąłem WYŚLIJ)
...W tym filmie punkt 1 się nie zgadza pozostałe trzy owszem,choć to nie jest o sporcie drużynowym,ale stracony czas mi się przypomniał i fajnie się było pośmiać z głupoty strickte-sportowych filmów.Dla mnie to najmądrzejszy amerykański film o sporcie.CZEMU NAJMĄDRZEJSZY? DLATEGO ŻE TAKI "GŁUPI"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones