PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 590
ocen
5,9 10 1 27590
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

Film jest cienki chyba nie rozumie ze to komedia ,parodia zrobiona naprawde niesamowicie komedia roku dawno sie tak nie smiałem ;] gorąco poleca mnustow smiesznych scen swietni aktorzy!;]

ocenił(a) film na 4
marekloko

Żal czytać Twojego posta... "komedia roku" ?????????? To Twoja pierwsza komedia którą obejrzałeś w tym roku??

ocenił(a) film na 10
skynet86

wiec wedlug ciebie co lepsze????????????

ocenił(a) film na 8
marekloko

nie no... moze nie mistrzostwo.. warty obejrzenia.. czemu nie... ale mistrzostwem to bym tego nie nazawl.. 8/10 daje.. bo film ciekawy i dobrze sie oglada

ocenił(a) film na 9
amper_k

a według mnie mistrzostwo 9,5/10 :) film jest przezabawny od samego początku do końca. Nie rozumiem ludzi, którzy wyrażąją swoje opinie o filmie nawet go nie oglądając i mówiąc o parze gejów ;/ Ten film poprostu trzeba obejrzeć. Zwróćmy uwage chociaż na wpływy z biletów w USA. Jeśli dobrze pamiętam do grubo ponad 125 mln $ o daje naprawde świetny wynik :D

ocenił(a) film na 4
Zohan_

Oglądałem go w całości i podtrzymuję moje zdanie. Beznadzieja... A jeżeli patrzysz na wpływy z biletów i to jeszcze z USA... to pewnie masz klapki na oczach i podążasz za reklamą filmu

(PS. poczucie humoru pewnie też masz amerykańskie ... oni to łykają każdą chałę).

ocenił(a) film na 10
marekloko

Racja Film przezabawny ;)
żeby nie zrozumieć humoru (jak niektórzy) trzeba być chyba wychowywanym przez zakonnice czy coś ;)

I jeszcze jedno :D
Jimmy Kocham Cię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones