PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 590
ocen
5,9 10 1 27590
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

....pusta sala w KINEPOLIS POZNAN, dwie osoby na premierze. To pokazuje jak u nas popularny jest genialny Will Ferrell. Przykra sprawa

A film naprawde śmieszny, świetnie zagrany, zdecydowanie lepszy niż grany równolegle familijny niewypał''Gang Dzikich Wieprzy''

ocenił(a) film na 10
GhostFace

niestety muszę zgodzić się z przedmówcą!!! helios w katowicach też świecił pustkami na premierze było zaledwie kilka osób (może 15)
film rewelacyjny i bardzo zabawny!!! znajomi i ja uśmialiśmy się zdrowo i jakoś żadnego "gejostwa" tam nie zauważyliśmy!!! a will ferrel jest naprawdę świetnym komikiem!!!!!

ocenił(a) film na 5
snow_2

15 to i tak cholernie dużo:)


ocenił(a) film na 5
snow_2

15 to i tak cholernie dużo:)


ocenił(a) film na 10
GhostFace

U mnie na premierze w Warszawie w Cinema City Arkadia bylo zaledwie 9 osob ( w tym ja z trzema kolezankami)...


A filmik naprawde swietny...chyba nigdy sie tak nie usmialam na zadnej komedii w kinie.... REWELACJA!!! :D

aaniaa

Film nie był rozreklamowany.. albo był źle. xD Ja nie byłam na premierze, ale 3 dni po, to było 6 osób. Hym. filmik sympatyczny, ale szczrze mówiąc spodziewałam się mniej amerykańskiego humoru. No, i genialny Jon Heder :D

GhostFace

WIadomo że do kinepolis jest słaby dojazd i może dlatego tak mało osób było. Do tego 0 reklam filmu więc dopiero po jakimś czasie może będzie większa oglądalnośc filmu

ocenił(a) film na 5
xyz1769

Słaby dojazd to nie jest żaden powód, w kinie było pełno ludu. Na filmie nic ludu. W piątki w Kinepolis jest zawsze pełno wiary. Są to najczęsciej popcornowcy, którzy muszą zobaczyc 100reklam w TV filmu, żeby pójśc na niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones