PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 587
ocen
5,9 10 1 27587
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

to jakies gejostwo!
wystarczy popatrzec na plakaty

danielp

Jeżeli oceniasz film po plakatach to cóż, tylko pogratulować intelektu i znajomości tematu. A co "gejowego" jest w plakatach to nie wiem, wytłumaczysz?

ocenił(a) film na 6
Aise

Homofobia się szerzy :/

użytkownik usunięty
Dark__Lady__

rzeczywiscie troche to dziwnie wyglada ale bez przesady

ocenił(a) film na 10
Aise

po pierwsze jest to totalna narywa!KOMEDIA!obleśna komedia!która jest świetna!denerwuja mnie wypowiedzi ludzi ze to gejowskie itp. denerwuja mnie rowniez wypowiedzi typu homofobia, mocher itp. to jest serwis filmowy!chcecie sobie podyskutowac sprawach polityki czy socjologi spolecznej prosze sa serwisy gdzie to mozecie zrobic!

ocenił(a) film na 1
danielp

to jest gejowskie
zgadzam się
twórcy takiego czegoś powinni iść do pierdla !!!

ocenił(a) film na 6
RokiCor

A Tobie powinni dać dożywocie za takie myslenie

danielp

Szczerze to aż mnie te zwiatuny i plakaty obrzydzają , nieźle gejowskie :|

ocenił(a) film na 8
Badi_2

Zastanawia mnie,ze nikt się nigdy nie przyzna,ze popiera ten prawicowy homofobiczny nurt, nie golsowal na LPR itp.,ale jak tylko zaczyna się anonimowość to ludzie od razu pokazują swoją homofobię i agresje pełną gębą, straszne... I to jeszcze w kontekscie nic z gejami nie majacego wspolnego.

ocenił(a) film na 6
____3

Chieko zgadzam się. Są ludzie którzy nie potrafią rozróżnić pedofila od geja. Najlepiej to na forum się wyżyć.

Badi_2

o mamusiu gdzie ja mieszkam?
myślałam, że nazywanie tego filmu gejowskim było wymyślone przez twórców w celach marketingowych, czytałam gdzieś artykuł, że plakaty i sceny są perwersyjne, gejowskie i tego typu rzeczy, ale byłam przekonana że wymyślili to by o filmie zrobiło się głośno,
ale to co zobaczyłam na tym forum nie śniło mi się w najgorszych snach,
jeśli to was bulwersuje to co zrobicie z tym filmem http://www.filmweb.pl/Pa%c5%84stwo+m%c5%82odzi++Chuck+i+Larry+2007+o+filmie,Film ,id=298834
"Szczerze to wasze komentarze i uprzedzenia mnie obrzydzają"
życzę zdrowia...

danielp

Wystarczy popatrzeć na ich fryzury, obcisłe wdzianka i kolorowe piorka !
Czy nasz wspaniały łyżwiaż Grzegorz Filipowski ubierał się jak ostatnia parówa ? NIE ! Ale jak widze cos takiego, to az mi sie robi niedobrze.

danielp

zobacz co wspaniali łyzwiarze robią podczas występu i jak wyglądają http://prof.dr.cymcym.wrzuta.pl/film/gjTmMbnu9G/evgeni_plushenko_-_sex-bomb_kto_ jeszcze_nie_widzial
a co do filmu to oglądnij go albo przynajmniej przejrzyj galerię a dowiesz się jakie mieli stroje, plakat to nie wszystko

Kami122

dzieki za linka, ogladalam to kilka lat temu, byl fenomenalny ;D

Kami122

świetne kiedy byłam młodsza podkochiwałam się w nim i wcale nie jestem mężczyzną. szkoda że o nim teraz słuch zupełnie zaniknął pewnie gdzieś na rewiach jeździ albo trenuje innych.

danielp

ty pseudo-macho, idz sobie lepiej znów "Miami Vice" obejrzyj ...

ocenił(a) film na 9
danielp

jak dla mnie film osmiesza gejostwo, jest popie***lony, zboczony, jest swietna komedia. jak wylaczycie mozg poza kilkoma komorkami muzgowymi, to film bedzie zajeb***ie smieszny. ja w trakcie ogladania filmu wymieklem, film mnie 'rozwalil' swietna, glupia komedia polecam bo warto. duzo zalezy od tego jakie macie poczucie humoru, mi sie podobal, bawilem sie w kinie zaje**scie. ocena to 8,5/10, zaokragle do 9.

ocenił(a) film na 9
danielp

jak dla mnie film osmiesza gejostwo, jest popie***lony, zboczony, jest swietna komedia. jak wylaczycie mozg poza kilkoma komorkami muzgowymi, to film bedzie zajeb***ie smieszny. ja w trakcie ogladania filmu wymieklem, film mnie 'rozwalil' swietna, glupia komedia polecam bo warto. duzo zalezy od tego jakie macie poczucie humoru, mi sie podobal, bawilem sie w kinie zaje**scie. ocena to 8,5/10, zaokragle do 9.

ocenił(a) film na 9
danielp

film jest po prostu rewelacyjny i tyle. Nie rozumiem ludzi, któży nie oglądali filmu i mówią tu o gejostwie. Najpierw sie ogląda, a potem komentje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones