PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859401}

Wstrząsy 7: Wyspa wrzasków

Tremors: Shrieker Island
4,7 403
oceny
4,7 10 1 403
Wstrząsy 7: Wyspa wrzasków
powrót do forum filmu Wstrząsy 7: Wyspa wrzasków

Zastanawia mnie czy Michael Gross mial juz dosc grania tej postai. W koncu zaczal ja odgrywac w 1990 roku. I jak to bylo powiedziane w filmie: "Znal pewnych ludzi 30 lat temu". Dopiero wtedy do mnie dotarlo, ze juz minelo dobre 30 lat i zrobili okolo 8 filmow z tymi Graboidami w roli glownej. I tak jak on poczatkowo byl tylko poboczna postacia tak potem on trzymal cal serie w ryzach. Ma juz w koncu 73 lata i o ile na aktora to nie jest wcale tak wiele to jednak moze juz nie ta motywacja albo cialo. Ford ostatecznie w ostatnich Gwiezdnych Wojnach z jego udzialem juz ledwo biegal. Moze czas bylo juz polozyc ta serie jak i tego bohatera do grobu. Doslownie i w przenosni.

terbi_2

Moim zdaniem jak to przeważnie w takich długoletnich seriach , znajdzie się ktoś pewnie jeszcze i pociągnie tą serie bez Gummera.Tremors : Legacy :) W roli głównej syn Burta albo ktoś tam inny.Takie moje przypuszczenia.

ocenił(a) film na 6
gdaas88

Pewnie masz rację. Już w tym filmie niejako Burt namaścił tego młodego w koszuli na swojego następcę. Kilka razy przyznawał mu rację i chwalil pomysły i tak dalej. Jak będą chcieli to kolejne części zrobią. Czy będą tak dobre z nową obsada? Tego się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy.

terbi_2

Mi się marzy powrót K.Bacon'a(chociaż powrócił w serialu który anulowali ) I F.Ward'a, może nawet być to remake.

ocenił(a) film na 6
gdaas88

To by było fajne z Bekonem

gdaas88

Mnie też! Ale jest drugi serial z Michael Gross, 13 odcinków tylko nie moge nigdzie znaleźć :( ten z 2018 anulowali (czyli ten z Baconem), a drugi serial jest chyba z 2003 roku.

Nyarl

https://www.filmweb.pl/serial/Wstrz%C4%85sy-2003-110310

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones